Contact

+90 555 555 55 55

Antalya

info@drsemakoc.com

Hakkımızda

Doç. Dr. Sema KOC

Doçent Doktor Sema Koç 1978 yılında Ankara’da doğdu. Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 2001 yılında mezun oldu ve Kulak Burun Boğaz (KBB) başta olmak üzere akademik alanda seçkin bir kariyerin başlangıcını yaptı.

2013 yılında KBB alanında doçentlik unvanını alarak akademik başarılarını daha da ileriye taşıdı. 2012 yılında Da Vinci Transoral Robotik Cerrahi eğitimi alarak ileri tıp teknolojilerini benimseme konusundaki kararlılığının bir kanıtı olmuştur. Uzmanlığını ilerleterek, 2014 yılında Yıldırım Beyazıt Üniversitesi’nde Odyoloji alanında yüksek lisansını tamamlamış ve uzman odyolog unvanını kazanmıştır.

Doçent Dr. Sema Koç, 2012-2015 yılları arasında Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde KBB doçenti olarak görev yapmıştır. Kariyerine 2015-2017 yılları arasında Özel Medstar Antalya Hastanesi’nde devam eden Koç, 2017-2018 yılları arasında Medical Park Antalya Hastanesi’nde görev yapmıştır.

Doçent Doktor Sema Koç, çok sayıda ulusal ve uluslararası bilimsel makalenin ve çeşitli kitapların yazarı ve yazarıdır. Rinoplasti ( Burun Estetiği Cerrahisi ), Horlama ve Uyku Apnesi Cerrahisi Baş ve boyun kanseri cerrahisi, robotik ameliyatlar, ileri kulak ameliyatları ve implantasyonları, tiroid cerrahisi, çıkıntılı kulakların düzeltilmesi ve endoskopik sinüs cerrahisi konularında uzmanlaşmıştır. Ayrıca pediatrik KBB hastalıkları, vertigo ve denge bozuklukları, ses ve ses teli hastalıkları, tükürük bezi hastalıkları ve kanserleri, gırtlak kanseri, ağız kanserleri, yüz cilt kanserleri, tiroid kanserleri ve diğer baş ve boyun cerrahisi kanserleri konusunda geniş deneyime sahiptir. Türk Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Derneği ve Antalya Tabip Odası’nın değerli bir üyesidir.

Üst yönetimin güvenilir bir danışmanı veya uygulamalı bir koç olarak kuruluşlarının her seviyesindeki hastalara hizmet veriyoruz.

+
Başarılı
Operasyon
+
Yıllık
Tecrübe

Türkiye' nin En Başarılı KBB ve Baş-Boyun Cerrahisi Uzmanlarından Doç. Dr. Sema KOÇ ile Tanışın

22 Yıllık Deneyim ve 3500’den Fazla Operasyonla Kendinize En İyi Deneyimi Yaşatın

Rinoplasti ( Burun Estetiği )
Horlama & Uyku Apnesi
Kulak & İşitme Cerrahisi
Baş & Boyun Kanseri
Vertigo
Call Now Button